Soulspot Academy to przestrzeń do rozwoju i odnalezienia ścieżek lepszego rozumienia siebie.

Spotykamy się tu aby zadbać o lepsze relacje z samym sobą oraz otaczającym nas światem, aby poprawić jakość życia i nauczyć się czerpać z niego pełnię satysfakcji przy wykorzystaniu maksimum własnego potencjału.
Dla kogo i jak powstała akademia Soulspota?

Soulspot Academy powstał w wyniku moich własnych starań o to aby wyleczyć się z traumy, depresji i lęków, z błędnego przeświadczenia o tym, że coś jest ze mną nie tak, a ja sama skazana jestem na cierpienie. Mam skromną nadzieję, że te warsztaty pomogą tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują oraz wzbogacą świat tych, którzy szukają w życiu większej radości i spełnienia :)

Starałam się połączyć zdobywaną latami wiedzę o możliwościach samoleczenia i rozwoju z mądrością wschodu i wiedzą akademicką zachodu. Zgłębiałam różne światy, stany umysłu i percepcji, poznawałam mądrość różnych kultur z rozmaitych dziedzin i odmiennych nurtów myśli filozoficznej i religii. Latami odkrywałam to, co może mieć praktyczne przełożenie na poprawę jakości życia i funkcjonowania człowieka. Być może niektóre z moich odkryć pomogą komuś z Was. Jeśli tak się stanie - będzie to dla mnie największą radością.

Nie jestem buddystką, nie wyznaję też żadnych bóstw hinduistycznych, pasjonuje mnie poznawanie odmiennych kultur i odkrywanie magii jaką każda z nich skrywa. Fascynuje mnie współzależność jaka występuje pomiędzy ciałem a umysłem i niezwykła plastyczność którą wykazujemy jako jednostki, a która pozwala nam ulepszać siebie i otaczający nas świat.

Miło mi będzie dzielić z wami tę pełną ciekawych odkryć podróż :)